Zoek
Organisatie

Directie

rector
drs. L.W.J. Spaan MME
l.spaan@jrl.nl
conrector, directeur onderwijs
mw. E.M.M.C. Strang - Appels
e.strang@jrl.nl

Afdelingsleiders

Er zijn vier afdelingsleiders die samen met de directie de schoolleiding vormen.
De afdelingsleiders zijn verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken en het onderwijs op hun afdeling.



Afdelingsleider brugklas
E. Loupias
e.loupias@jrl.nl
Afdelingsleider leerjaar 2 en 3 havo/vwo
H.J. Scheerder
h.scheerder@jrl.nl
Afdelingsleider leerjaar 4 en 5 havo
M. Hoevenaars
m.hoevenaars@jrl.nl
Afdelingsleider leerjaar 4, 5 en 6 vwo
drs. M.M. van Meegeren MME
m.meegeren@jrl.nl

Coördinatoren

Iedere klassenlaag heeft een coördinator die samen met de mentor de zorg heeft over de leerlingen.



Coördinator leerjaar 2 en 3 havo/vwo
mw. F. Beemer
f.beemer@jrl.nl
Coördinator bovenbouw
mw. N. de Bondt
n.bondt@jrl.nl


Jacob-Roelandslyceum | Grote Beemd 3 | 5281 CC Boxtel | Postbus 324 | 5280 AH Boxtel | Tel. 0411 - 672 219 | Fax. 0411 - 684 609 | admin@jrl.nl | Ontwerp en realisatie SchoolMaster BV